• TVO 2

  • TVO 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groothuis, TerenceOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buurman, JoppeTeamspeler
    Groothuis, TerenceTeamspeler
    Harmsen, RowinTeamspeler
    Koppelman, DaanTeamspeler
    Lintelo, Max teTeamspeler
    Michorius, JobTeamspeler
    Oppelt, QuintenTeamspeler
    Scholten, LarsTeamspeler
    Veldhuis, StefTeamspeler
    Veldhuis, TimTeamspeler
    Westendorp, YouriTeamspeler
    Wielens, SiepTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 17:15TVO 2 - BZSV de Blauwwitters 3Sportpark Kruund 'nhof
    2 mrt. 17:15TVO 2 - Haaksbergen 2Sportpark Kruund 'nhof
    9 mrt. 17:00Bon Boys 7 - TVO 2Sportpark De Greune
    16 mrt. 17:15TVO 2 - SP Haarlo 3Sportpark Kruund 'nhof
    23 mrt. 12:45Excelsior '31 4 - TVO 2Sportpark De Koerbelt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.TVO 2 - GFC 412 - 0
  • Poulestanden TVO 2 ( 6e klasse 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 71293045133230
    2TVO 21183044123227
    3Achilles '12 61182138122626
    4HSC '21 6105142118316
    5Bon Boys 795042416815
    6Haaksbergen 284132015513
    7Blauw Wit '66 4104063431312
    8Excelsior '31 4932432201211
    9SP Haarlo 393152238-1610
    10FC Eibergen 4113082145-249
    11BZSV de Blauwwitters 3111372636-106
    12GFC 4110011475-710

    Poulestanden TVO 2 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 093 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TVO 2321011387
    2Victoria '28 432108177
    3ATC '65 831029633
    4Sportlust Glanerbrug 43003018-180

    Poulestanden TVO 2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO Regio 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1avc Heracles 411008083
    2Tubantia 811008083
    3Sportclub Overdinkel 211007073
    4SDC '12 711006063
    5DZC '68 911005233
    6Avanti W. 411003033
    7SDOUC 311003033
    8Victoria '28 311004223
    9Warnsveldse Boys 211003123
    10ATC '65 911002023
    11Gorssel 311007613
    12Drienerlo 611003213
    13Concordia-W 511002113
    14Concordia-W 311002113
    15DZC '68 1011002113
    16Avanti W. 511002203
    17Achilles '12 511002203
    18BSC Unisson O23-110012200
    19Tubantia 610012200
    20s.v. Rijssen 3100167-10
    21HSC '21 6100123-10
    22FC Bergh 7100112-10
    23VIOD 3 (zat)100112-10
    24VIOD 5 (zat)100112-10
    25TVO 2100124-20
    26FC Zutphen 5100113-20
    27Achilles '12 O23-4100102-20
    28ZZC'20 6100125-30
    29EFC PW 1885 2100103-30
    30SSA Wisch 4100103-30
    31avc Heracles 3100106-60
    32BZSV de Blauwwitters 2100107-70
    33BWO O23-1100108-80
    34La Première 3100108-80